Seo

Seo Çalışmları İle Web Sitesi Trafiğinizi Artıralım

7/24 ETKİN
KURUMSAL MARKA YÖNETİMİ

Performans
Odaklı Stratejiler

50+ AKTİF
MARKA YÖNETİMİ

KAZANDIRAN
REKLAM KAMPANYALARI

Arama Motoru Optimizasyonu SEO

Arama motorunda görünür olmak, bir web sitesinin temel amacıdır. Web sitesi tasarımına dair yapılan tüm çalışmalar, web sitesinin daha görünür olması içindir. Bunun için de, arama motoru kriterlerinin yerine getirilmesi gerekir. Markanıza, işletmenize ya da kurumunuza yönelik trend olan anahtar kelimeleri kullanıyoruz. Bu anahtar kelimelerin etrafında çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Ayrıca, başta Google olmak üzere tüm arama motoru kriterlerini tamamlayarak, internet sitenizin görünür olmasını sağlıyoruz. SEO çalışmalarında daha iyi sonuç almak adına; en iyi SEO programlarını kullanıyoruz, temel ve yardımcı anahtar kelime analizi gerçekleştiriyoruz ve stratejik kararlar alarak, optimizasyon çalışmalarını tamamlıyoruz.

seo

Seo Çalışması Yaparken:

  • Öncelikle hedef aramaları belirleriz.
  • Rakip analizi yaparız.
  • Hangi araçları kullanacağımızı belirleriz.
  • Anahtar kelime çalışması yaparız.
  • Web sitesini detaylı analiz ederiz.
  • İlk Olarak Web Sitesini Hızlandırırız. Bozuk kodları düzeltiriz, görselleri ve içerikleri optimize ederiz.
  • Seo hedeflerimize uygun içerikleri ekleriz. Linkleme yaparız.
  • Tüm çalışmaları yaparken, öncelikle kullanıcı deneyimini baz azılırız. Web sitesinin işlevselliğini ön planda tutarız.
Seo

Seo ve Dijital Reklam Ajansı

Vegasis Medya ile bütçeniz emin emin ellerde. Dijital reklam ajansı olarak firmanız için özel olarak belirleyeceğimiz stratejiler ve yapacağımız analizlerle bütçenizi maksimum verimde kullanarak hedef  kitlenize doğru şekilde temas edelim. Doğru stratejiler ve maksimum performansla, etkin seo çalışmaları sayesinde satışlarınızı artıralım. 

Hemen Sonuç Alır mıyım ?

Seo çalışmaları genellikle uzun vadeli çalışmalardır, bu yüzden hemen sonuç almak zordur. Seo uzun vadeli bir yatırımdır ve kısa vadeden daha çok, uzun vadede kazandırır.

En Başta Gelme Garantisi?

Yapacağımız seo çalışmaları ile sıralamanızı yukarı yönlü değişeceği garantisi veriyoruz. Fakat biz de dahil hiç kimse ilk sırada gelme garantisi veremez çünkü sıralama bir sürü değişkene bağlı olup, sürekli değişiklik göstermektedir.

Seo Çalışması Ücretleri ?

Seo çalışmaları uzun vadeli çalışmalar olup, web sitesinin büyüklüğüne, rakiplerin durumuna, bulunulan sektöre göre değişiklik göstermektedir. Bu yüzden her çalışma firmaya özeldir ve dolayısıyla size özel teklif vermemiz için bizi aramanız yeterlidir.

Seo Çalışması Google Reklamlarına Katkı Sağlar Mı?

Tabi ki yapacağımız seo çalışmaları google reklam maliyetlerini düşüreceği ve kalite puanlarınızı artıracağız için fazlasıyla katkı sağlar.

SEO Çalışmalarından Ne Kadar Zamanda Sonuç Alırım?

Ortalama bir SEO çalışması yaklaşık olarak 6-12 ay arası sürer. Ancak SEO bitmeyen bir süreçtir ve web siteniz var olduğu sürece sürekli olarak yapılması gerekir.

Raporlama Yapıyor Musunuz?

Elbette raporlama yapıyoruz. Sürekli olarak yaptığımız analiz ve iyileştirmeleri. Oluşturduğumuz içerikleri ve daha fazlasını belirli periyotlarla sizinle paylaşıyoruz.