Dijital Reklam Ajansı

Biz Kimiz ?

Vegasis Medya

Google Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

E Ticaret Sitesi & Web Sitesi Tasarım

7/24 ETKİN
KURUMSAL MARKA YÖNETİMİ

Performans
Odaklı Stratejiler

50+ AKTİF
MARKA YÖNETİMİ

KAZANDIRAN
REKLAM KAMPANYALARI

Vegasis Medya

Biz Kimiz?

2018 yılında Ankara merkezli olarak kurulan ajansımız, kurulduğu günden bugüne kadar dijital pazarlama alanında gösterdiği başarılar ile öne çıkıyor. Müşteri memnuniyetini esas alan bir yaklaşım ve veri odaklı hizmet anlayışımızla, markaların dijital dünyada başarıya ulaşmalarına katkı sağlıyoruz.

Vegasis Medya olarak sunduğumuz hizmetler arasında sosyal medya yönetimi, Google reklamları, e-ticaret sitesi yapımı, web sitesi yapımı ve marka ve ürün tanıtım çekimleri bulunuyor. Dijital alanlarda markaları güçlendirmek, etkileşimi artırmak ve hedef kitle ile daha yakın bir bağ kurmak için profesyonel bir ekiple çalışıyoruz.

360° dijital pazarlama çözümlerimiz ile çalıştığımız markalara tüm hizmetleri tek adreste yıllardır sunuyoruz. İnovatif fikirler ve performans odaklı stratejiler ve satış odaklı kampanyalar ile markaların dijital varlıklarını güçlendiriyoruz.

Bugüne kadar her dönem 50’den fazla markanın aktif olarak dijital pazarlama ve reklam faaliyetlerini yöneterek sektörde liderliğimizi pekiştirdik. Türkiye genelinde olduğu gibi birçok ülkede de faaliyet göstererek küresel çapta başarılar elde ettik.

“Sürdürülebilir başarı için maksimum performans, minimum bütçe” ilkesiyle çıktığımız yolda, profesyonel ekibimizle birlikte, markaların dijital dünyada başarılı olmaları için en etkili çözümleri en uygun maliyetle sunmaya devam ediyoruz.

Vegasis Medya olarak, markaların dijital dünyada güçlü bir varlık göstermelerine yardımcı olmaktan her zaman gurur duyduk. Müşterilerimize özel çözümler sunarak, dijital pazarlama alanında sürdürülebilir başarıya ulaşmalarına katkıda bulunmaktan ise heyecan duyuyoruz.

Marka hikayenizi bizimle bir başarı hikayesine dönüştürmeye hazır mısınız ?

Vegasis Medya ile Dijital’de Tüm Çözümler Tek Adreste!

7/24 Etkin Yönetim ve İletişim

Maksimum Performans Minimum Maliyet

Kaliteli İş, Uygun Fiyat, Hızlı Hizmet

Ajans Sirius Dijital Pazarlama Ajansı

Hızlı Aksiyon Alıyoruz!

Firmamız adını bizim ve sizin kaybedecek vaktimiz olmadığını biliyoruz. O yüzden ona göre hareket ediyoruz. Çünkü başarı beklemez.

Günü Değil Geleceği Kurtarıyoruz!

Tüm faaliyetlerimizi günü kurtarmak adına değil, gelecekte uzun vadeli bir başarı elde etmek adına yapıyoruz.

Çünkü biliyoruz ki sizin başarınız bizim başarımız.